Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > III SEMINARIUM EKSPERCKIE W KOOPERACJI Centrum Studiów i Edukacji na rzecz Bezpieczeństwa UWr i Centrum Prewencji Terrorystycznej ABW

III SEMINARIUM EKSPERCKIE W KOOPERACJI Centrum Studiów i Edukacji na rzecz Bezpieczeństwa UWr & Centrum Prewencji Terrorystycznej ABW

Team kooperacyjny ten sam - nowy, ważny obszar. Na prośbę zainteresowanych uczestnictwem przesunęliśmy termin i daliśmy więcej czasu na rejestrację. Tym razem jest to seminarium dedykowane kadrze zarządczej instytucji leczenia i terapii uzależnień w Polsce (III edycja BEZPIECZEŃSTWO JEST NAJWAŻNIEJSZE - CENTRA LECZENIA I TERAPII UZALEŻNIEŃ PL). Problematykę seminarium przygotowalismy specjalnie pod ten obszar. Będzie o prewencji, edukacji, będzie także większy komponent informacyjny o radykalizacji.
Aktualnie pracujemy nad trzema kluczowymi obszarami. Najbardziej zaawansowany to BEZPIECZEŃSTWO JEST NAJWAŻNIEJSZE - SZKOLNICTWO PL, na początku kwietnia mamy pierwsze seminarium dla Sieci Koordynatorów -przedstawicieli województw, rozpoczęliśmy obszar UCZELNIE PL - jesteśmy po szkoleniu sieci pełnomocników ds bezpieczeństwa, przedstawicieli Administracji Centralnej UWr i kadry zarządczej UWr, CENTRA LECZENIA I TERAPII UZALEŻNIEŃ PL, to projektowo trzeci kluczowy dla nas obszar.

24022022-(4)_2022-03-21_14-36-19.jpgbezpieczenstwo-jest-najwazniejsze---szkolnictwo-pl-(2)_2022-03-21_14-36-18.png