Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni i Centrum Studiów i Edukacji na rzecz Bezpieczeństwa UWr zapraszają 27.01.2022 o godz. 12:30 na seminarium on-line

Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni @CYBER MIL PL & @Centrum Studiów i Edukacji na rzecz Bezpieczeństwa UWr zapraszają 27.01.2022 o godz. 12:30 na seminarium on-line skierowane do studentów ostatnich semestrów studiów I i II stopnia dotyczącego.

Na semianarium obowiązuje rejestracja do 20.01 2022

LINK REJESTRACYJNY

1. Idei Narodowego Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni i kryteriów w nim zatrudnienia pracowników cywilnych oraz
2. Ścieżek wstąpienia, korzyści i możliwości rozwoju związanego z pełnieniem służby w VI RSZ RP – Wojskach Obrony Cyberprzestrzeni.
Szczegóły dotyczące tematyki spotkania:
• Historia oraz struktura i zadania Narodowego Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni
• Znaczenie Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni
• Przyczyny oraz proces ich tworzenia
• Ścieżki prowadzące do zostania żołnierzem zawodowym
• Profity płynące z pełnienia zawodowej służby wojskowej
• Praca w NCBC jako pracownik cywilny.
Spotkanie odbędzie się na platformie VTC, czas trwania około 60 minut + czas przeznaczony na pytania ze strony uczestników (20-30 minut). Na początku stycznia 2022, udostępnimy link rejestracyjny na stronie www i fb Centrum oraz oraz stronie www i wydziałów UWr oraz na stronie fb zaprzyjaźnionego w koopreracji z nami Centrum Szkolenia Wojsk Specjalnych.
Rejestracja potrwa do 20.01 2022, po zamknięciu rejestracji prześlemy link do spotkania na 1- 2 dni przed seminarium.

thumbnail_33