Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > SIEĆ KOORDYNATORÓW PROJEKTU BEZPIECZEŃSTWO JEST NAJWAŻNIEJSZE - SZKOLNICTWO PL SCEB UWr i CPT ABW

SIEĆ KOORDYNATORÓW PROJEKTU "BEZPIECZEŃSTWO JEST NAJWAŻNIEJSZE - SZKOLNICTWO PL” SCEB UWr &CPT ABW

Przygotowujemy w kooperacji Centrum Studiów i Edukacji na rzecz Bezpieczeństwa UWr & Centrum Prewencji Terrorystycznej ABW kolejne Seminarium Eksperckie on-line dla przedstawicieli kadry zarządczej instytucji szkolnictwa w Polsce z województw, które nie uczestniczyły w seminarium 16.12.2021. Wzięło w nim udział łącznie 10 województw.
Aktualnie tworzymy SIEĆ KOORDYNATORÓW realizowanego przez nas projektu "BEZPIECZEŃSTWO JEST NAJWAŻNIEJSZE - SZKOLNICTWO PL". Będzie się on składał z różnych modułów m.in. edukacyjnych, eksperckich, badawczych, warsztatowych. Po zbudowaniu struktury sieci, zorganizujemy osobne spotkanie dla koorydynatorów wojewódzkich. W zapisach mogą wziąć udział także przedstawiciele województw, którzy dopiero będą brać udział w seminarium. Terminy podamy niebawem.
Rejestrację koordynatorów - przedstawicieli kadry zarządczej instytucji szkolnictwa poszczególnych województw zamykamy 10.01.2021 Szczegóły, podstawowe informacje, link rejestracyjny