Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > ZAGROŻENIA O CHARAKTERZE TERRORYSTYCZNYM A SYSTEM ANTYTERRORYSTYCZNY W RP - PANEL EKSPERCKI - 11.03.2021

11 marca 2021 r., podczas Europejskiego Dnia Pamięci Ofiar Terroryzmu, Centrum Studiów i Edukacji na rzecz Bezpieczeństwa UWr (CSEB UWr) oraz Polskie Towarzystwo Bezpieczeństwa Narodowego (PTBN) organizuje ekspercki panel dyskusyjny pt. ,,ZAGROŻENIA O CHARAKTERZE TERRORYSTYCZNYM A SYSTEM ANTYTERRORYSTYCZNY W RP”.

Celem tego przedsięwzięcia jest stworzenie przestrzeni do dyskusji poświęconej bezpieczeństwu antyterrorystycznemu RP, w ramach której swoimi spostrzeżeniami podzielą się specjaliści reprezentujący różne perspektywy i doświadczenia zawodowe.

Do udziału w panelu zostali zaproszeni eksperci reprezentujący państwowe uczelnie wyższe (m.in. Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Śląski, Uniwersytet Łódzki, Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie) oraz osoby posiadające doświadczenie w pracy na rzecz organów i instytucji tworzących krajową wspólnotę antyterrorystyczną.

W trakcie wydarzenia zaprezentowany zostanie również Raport PTBN pt. „ZAGROŻENIA O CHARAKTERZE TERRORYSTYCZNYM A SYSTEM ANTYTERRORYSTYCZNY W RP”, którego fragmenty będą Państwu prezentowane przez najbliższe dni na stronach FB - Centrum Studiów i Edukacji na rzecz Bezpieczeństwa UWr oraz Polskiego Towarzystwa Bezpieczeństwa Narodowego.

Zapraszamy na panel 11 marca 2021 r. o godzinie 17.00 w formule zdalnej za pośrednictwem systemów teleinformatycznych administrowanych przez Uniwersytet Wrocławski (MS Teams).

Zapisy na wydarzenie:

We współorganizacji wydarzenia bierze również udział: Wydział Bezpieczeństwa Narodowego ASzWoj, Wydział Nauk o Bezpieczeństwie AWL, Wydział Dowodzenia i Operacji Morskich Akademii Marynarki Wojennej, Polskie Towarzystwo Socjologiczne, Katedra Kryminologii i Nauk o Bezpieczeństwie WPAiE UWr, Zakład Studiów nad Bezpieczeństwem ISM UWr, Zakład Socjologii Grup Dyspozycyjnych IS UWr oraz Zakład Socjologii Edukacji IS UWr.

panel